УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Рішення, про які ви обов’язково будете шкодувати у старості

21/02/2016
Рішення, про які ви обов’язково будете шкодувати у старості

Почніть думати про це вже зараз і Ви позбудетеся від безлічі проблем.
Про що ми можемо пошкодувати?

dgfht

Кожен день ми з вами приймаємо близько десятка різних рішень і мало хто може простежити їх вплив на майбутнє життя.

Беручи рішення добровільно або вимушено, всі ми чимось керуємося: досвідом, знаннями, порадами, інтуїцією … І завжди ми думаємо, що робимо правильно, виходячи з наших думок, логіки, міркувань …

Одні рішення приносять нам успіх, радість і перспективу, інші – рятують життя, допомагають розвиватися і творити.

Але є дилеми, які ми не можемо вирішити так просто, тому не можемо заснути, втрачаємо апетит, рівновагу і спокій, знаючи що невірно прийняте рішення, може згодом спровокувати пригніченість, почуття провини, образи, злості на себе, рідних, близьких, колег .. .

Ми, звичайно, не раз будемо намагатися переконати себе, що це не страшно, що по-іншому нам не поступити. Але від цього почутття провини від неправильно прийнятого рішення опуститься глибше всередину, а його осад буде отруювати нам решту життя.

А потім, в старості, лежачи в своєму ліжку, ми буде ще не раз шкодувати, що поступили колись неправильно.

І, найголовніше, нічого не спробували змінити. Частково тому, що були молоді, дурні і думали, що у нас ще буде час все виправити …

Але, як би ми не старалися, від усіх помилок не вберегтися. І якщо вже Ви допустили в своєму житті якісь промахи, не забувайте, що їх завжди можна постаратися виправити.

Головне – не втрачати часу і не відкладати цю справу у довгий ящик. Переступіть через себе, через свою гордість і егоїзм, через страх і постарайтеся змінити те, що не дає вам спати по ночах.

Ну, а щоб мотивувати себе – рекомендуємо прочитати список стандартних помилок, які в 99% випадках роблять всі люди і мало хто помічає, як це згубно позначається на нашому житті.

Вчинки, про які Ви обов'язково будете шкодувати в старості!

1. Ви будете шкодувати про те, що занадто багато часу провели перед телевізором, переглядаючи нескінченні серіали, і реаліті-шоу, передачі, в яких мало корисного.

2. Ви будете шкодувати про те, що зробили головним пріоритетом життя у віртуальному світі соціальних мереж, з головою занурившись в гру помилкових уявлень про себе і своїх знайомих.

3. Ви будете шкодувати про те, що не вели здоровий спосіб життя, дозволяючи своїм звичкам взяти над вами верх.

4. Ви будете шкодувати про те, що мало споглядали і насолоджувалися реальною красою цього світу, проживаючи своє життя, поспішаючи і метушливо.

5. Ви будете шкодувати про те, що мало вірили і не прагнули до пізнання чогось великого.

6. Ви будете шкодувати про те, що рідко зустрічали схід сонця і проводжали його захід, виправдовуючись всякими важливими справами і турботами.

7. Ви будете шкодувати про те, що були занадто скутими, наляканими, серйозними і відповідали загальноприйнятим нормам "правильної", "гідної", "успішної" поведінки в суспільстві.

8. Ви будете шкодувати про те, що занадто швидко подорослішали і забороняли собі іноді побути дитиною, нехай навіть в 40 років.

9. Ви будете шкодувати про те, що мало і погано дружили, що не цінували своїх друзів і мало проводили з ними часу.

10. Ви будете шкодувати про те, що були занадто образливими, злопам'ятними, злими і підозрілими.

11. Ви будете шкодувати про те, що мало спілкувалися зі своєю сім'єю, дітьми, родичами, багато сварилися і злилися на них. Рідко говорили їм слова любові і те, як вони Вам дорогі.

12. Ви будете шкодувати про те, що мало сміялися, раділи, веселилися.

13. Ви будете шкодувати про те, що занадто болісно сприймали вчинки і слова інших людей.

14. Ви будете шкодувати про те, що розвивали свій талант і забули про дитячі мрії та захоплення.

15. Ви будете шкодувати про те, що мало подорожували і пізнавали цей світ.

16. Ви будете шкодувати про те, що занадто багато боялися.

17. Ви будете шкодувати про те, що сумнівалися і недооцінювали себе, не наважувалися на багато.

18. Ви будете шкодувати про те, що не зробили божевільний вчинок, не кинули виклик обставинам, світу. Чи не боролися і опустили руки. Дозволили собі піти і промовчати.

19. Ви будете шкодувати про те, що були одержимі матеріальними речами. Що витратили багато сил, здоров'я і сенс свого життя на придбання не особливо потрібних вам речей …

20. Ви будете шкодувати про те, що не сказали головного.

На закінчення, прочитайте дві мудрі цитати на цю тему

Танцюй так, як ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, як ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, як ніби земля – ​​це рай.
                                                                                                                          Марк Твен.

Озираючись на пережите, я згадую розповідь про одного старого, який на смертному ложі повідав, що його життя було сповнене неприємностей, більшість з яких так і не сталися.
                                                                                                                Уїнстон Черчілль.