УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Росіяни намагалися зірвати Олімпіаду: стали відомі подробиці

13/02/2018
Росіяни намагалися зірвати Олімпіаду: стали відомі подробиці

Російські хакери 9 лютого намагалися зірвати церемонію відкриття Зимової Олімпіади-2018 у Південній Кореї

Кібератаку на сайт Олімпіади  та всієї Wi-Fi-системи здійснили за 45 хвилин до початку церемонії відкриття.

Експерти у сфері цифрової безпеки припускають, що за цими діями можуть стояти російські хакери. Так вони намагаються помститися за недопуск спортсменів і тренерів із Росії до Олімпіади через допінговий скандал.

Ще на минулому тижні лунали застереження, що російські хакери націлилися на групи, пов’язані з Олімпійськими іграми.

Росія ж відкидає будь-яку причетність до підготовки кібератак.

Через кібератаку організатори Олімпійських Ігор у Пхьончхані були змушені відключити сервери на 15 годин для запобігання подальших збитків, що призвело до припинення роботи сайту Олімпіади-2018.

Проблема заключалася й в тому, що через атаку, глядачі не змогли роздрукувати квитки на захід, куплені онлайн.

«Були певні проблеми, які вплинули на роботу деяких наших систем, що не мають критичного значення, на кілька годин. Наразі всі змагання проходять, як заплановано, і системи працюють справно. Наші технологічні партнери і досвідчена команда експертів з ІКТ контролюють роботу систем», – зауважив прес-секретар Зимових Олімпійських Ігор-2018.

Нагадаємо, у південнокорейському Пхьончхані продовжує поширюватися норовірус. 12 лютого зафіксували 19 нових випадків захворювання на кишковий грип. Серед хворих троє були співробітниками служби безпеки, які перебували в молодіжному центрі для Олімпійських ігор. Основна частина постраждалих від спалаху – співробітники служби безпеки, які живуть в центрі.