УКР
App for android App for apple

Російський боксер висунув різку вимогу до українця Усика

04/09/2018
Російський боксер висунув різку вимогу до українця Усика

Російський боксер Денис Лебедєв, який входить до руху Putin Team, сподівається на бій з абсолютним чемпіоном українцем Олександром Усиком.
За словами менеджера важковаговика з РФ Вадима Корнілова, організатори Всесвітньої суперсерії (WBSS) гарантували його підопічному поєдинок проти переможця турніру.

"Нас попросили зайняти позицію чемпіона у відпустці, щоб дати можливість переможцю WBSS об'єднати всі пояси. Була запропонована стратегія, згідно якої Денис ставав чемпіоном у відпустці, а переможець WBSS повинен був провести з ним бій. Це було прописано в резолюції. Ми домовилися, що Денис проведе розминочний бій, а далі повинна бути зустріч з Усиком", – цитує Корнілова "Матч ТВ".

При цьому він висловив сумніви в тому, що поєдинок Лебедєв – Усик буде організований.
"Як ми бачимо, Усик зараз будує дещо інші плани для себе. Цей бій як і раніше можливий, але спочатку Денису потрібно перемогти в поєдинку 7 вересня, а далі можна буде приступити до переговорів. Якщо Усик відмовиться від титулів, то WBA зобов'яже битися з Денисом наступного за рейтингом", – зазначив менеджер росіянина. 

Як повідомлялось раніше, російський важковаговик Денис Лебедєв кинув новий виклик абсолютному чемпіонові світу Олександру Усику.