Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple

Рой Джонс-молодший розкритикував сучасний бокс

07/01/2017
Рой Джонс-молодший розкритикував сучасний бокс

Як каже колишній чемпіон світу в 4-х дивізіонах Рой Джонс-молодший, сьогоднішні боксери не йдуть на ризик і занадто багато говорять, передає Корупція Спорт

Джонс, який завоював титули в середньому, другому середньому, напівважкій і важкій вазі, згадував, як він ризикував, переходячи з напівважкої ваги у важкий, щоб кинути виклик Джону Руїсу і поборотися за його титул у 2003 році. Джонс виграв той бій одноголосним рішенням за підсумками 12 раундів.

«Наприклад, Хуліо Сезар Чавес бився з усіма. Ми знали, що могли виграти або програти. Це все для вболівальників. Сьогоднішні зірки говорять, щоб говорити», – сказав Джонс Еріку Монтойа.

Джонс вважає, що занадто багато боксерів намагаються змагатися з колишнім чемпіоном 5-ти дивізіонів Флойдом Мэйвезером-мол., який пішов з боксу у вересні 2015 року. Він заробив $300 мільйонів за свій мега-бій з Менні Пак'яо в травні 2015 і пішов непереможеним з рекордом 49-0.

«Він змінив те, як ми дивимося на бокс, і дуже важко не слідувати за ним, тому що він заробив більше, ніж хто-небудь інший. Якщо хтось спробує зробити те, що зробив Флойд, то у нього не вийде. Якщо у нас є великий боксер, ми хочемо, щоб він бився з кращими, а не з ким попало», – сказав Джонс.

«Бокс – це найгірший спорт для переможених, тому що якщо ти програв, всі відразу говорять, що ти вже не хороший боксер, хоча це не так. В UFC, хлопці програють, і нічого не відбувається. Їм просто пропонується інший хороший бій, і вони повертаються. Флойд заробив багато грошей, тому що довів, що він не простий. Він – один із найінтелігентніших боксерів у нашому спорті».