Сенсація! Манчестер Сіті поступились у 24 турі АПЛ

30/01/2019

В АПЛ чергова сенсація. Манчестер Сіті несподівано поступився не найсильнішій команді чемпіонату. Підопічні Гвардіоли поступились Ньюкаслу.

Ньюкасл Юнайтед приймав вдома Манчестер Сіті в рамках 24-го туру англійської Прем’єр-ліги. Зустріч пройшла на стадіоні Сент-Джеймс Парк та завершилася сенсаційною перемогою господарів з рахунком 2:1.

Рахунок у матчі на першій хвилині відкрили гості — Серхіо Агуеро. У другому таймі на 66-й хвилині Хосе Саломон Рондон відновив рівновагу. На 80-й хвилині Метт Рітчі реалізував пенальті після того, як Фернандіньо порушив правила у своєму штрафному майданчику.

Перемога дозволила підопічним Рафаеля Бенітеса піднятися з зони вильоту, маючи в активі 24 очки сороки йдуть чотирнадцятими. Через поразку Манчестер Сіті продовжує відставати від лідера АПЛ – Ліверпуля на 4 очки. Проте скоротити відставання Сіті зможе уже в наступному матчі.

Нагадаємо, матчі 24-го туру АПЛ розпочалися з хвилини мовчання на честь зниклого футболіста Кардіфф Сіті Еміліано Сала.