УКР
App for android App for apple
Другие виды спорта
Подобається

Сербія та Іспанія візьмуть участь у фіналі Євро-2018

27/07/2018
Сербія та Іспанія візьмуть участь у  фіналі Євро-2018

У Барселоні (Іспанія) підходить до свого завершення фінальна частина ХХХІІІ чемпіонату Європи з водного поло серед чоловічих команд. У четвер, 26 липня, визначилися учасники двох заключних матчів, за результатами яких остаточно стануть відомі чемпіон Старого Світу та призери континентального форуму. Спочатку за бронзовий комплект нагород посперечаються невдахи півфінальних поєдинків – збірні Хорватії та Італії. А після цього їхні кривдники – національні команди Сербії та Іспанії відповідно – в очному протистоянні визначать переможця єврофоруму-2018.

Загалом у третій ігровий день поєдинків на виліт у столиці Каталонії було зіграно шість матчів. Спочатку відбулися ігри за 11-е і 9-е місця, в яких відповідно Румунія доволі впевнено, з перевагою у чотири м’ячі, взяла гору над Францією, а Нідерланди, проваливши першу чверть гри з Німеччиною, так і не зуміли відновити у подальшому статус-кво і зазнали мінімальної поразки.

Далі у півфінальних матчах втішного турніру за місця з 5-го по 8-е Чорногорія і Греція взяли гору з підсумковим мінімальним рахунком над Угорщиною та Росією відповідно, але при цьому переможці контролювали хід подій на водному майданчику упродовж усього ігрового часу.

А після цього глядачі стали свідками півфінальних баталій, які пройшли в цікавій та безкомпромісній боротьбі і тримали у напрузі як самих учасників, так і їхніх вболівальників від першої до останньої миті гри. Спершу відбулося надпринципове балканське дербі Сербія – Хорватія. 

У грі колишніх співвітчизників вода у басейні закипала ледь не в прямому значенні слова. У підсумку вирішальним став перший період, в якому серби закинули на два м’ячі більше за суперника. Хорвати билися до останнього, але в кожній з трьох наступних четвертях «картатим» так і не вдалося переломити хід подій на свою користь. Другий, третій і четвертий періоди завершувалися внічию, тож фінальний свисток зафіксував звитягу Сербії з перевагою у два влучних кидки.

Ще більш інтригуючим був сюжет матчу Іспанія – Італія. Рахунок відкрили гості, але далі чотири поспіль голи забили господарі. Та апенінці відповіли аналогічною серію влучних кидків. А далі пішла гра, де суперники йшли плече-в-плече. Та в четвертому періоді, який розпочався за рівного рахунку, іспанці зуміли відірватися на два м’ячі. Італійці скоротили відставання до мінімуму і мали чудову нагоду на останній хвилині перевести вияснення стосунків у серію післяматчевих пенальті, однак не зуміли реалізувати чисельну більшість – кіпер піренейців Даніель Лопес Пінедо зумів відбити кидок Александра Бодегаса. Тож у фіналі зіграють Сербія та Іспанія, а Хорватія та Італія розіграють «бронзу».