УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Серена більше не чемпіонка. Дізнайтесь, хто нова переможниця Вімблдону

14/07/2018
Серена більше не чемпіонка. Дізнайтесь, хто нова переможниця Вімблдону

Анжелік Кербер взяла реванш у Серени Вільямс за поразку у фіналі "Вімблдону" в 2016 році. Це третій титул на турнірах серії Grand Slam для німецької тенісистки.

Німецька тенісистка Анжелік Кербер (Angelique Kerber) стала переможницею Вімблдонського турніру в жіночому одиночному розряді. У фінальному поєдинку в Лондоні в суботу, 14 липня, вона перемогла семиразову чемпіонку "Вімблдону" американку Серену Вільямс – 6:3 6:3.

Вже у першому ж геймі Кербер взяла подачу Вільямс. Згодом американці, яка повернулася цього року на корт після народження дитини, вдалося теж зробити брейк та впевнено виграти свою подачу та повести – 3:2. Однак наступні чотири гейми взяла німкеня – Вільямс припускалася багатьох невимушених помилок. У підсумку перший сет за Кербер – 6:3.

Німкеня впевнено розпочала своєю подачею і другий сет. До рахунку 3:2 кожна тенісистка втримувала свою подачу. Однак у шостому геймі Кербер знову вдалося зробити брейк, а в наступному – захистити перевагу – 5:2 на користь німкені. Вільямс вдалося все ж взяти свою подачу в наступному геймі та скоротити відставання до 3:5, однак на своїй подачі Кербер впевнено довела матч до перемоги, реалізувавши перший матч-бол. Перемога Кербер – 6:3 6:3! Їй вдалося взяти реванш у Серени за поразку у фіналі "Вімблдону" в 2016 році та здобути третій титул на турнірах серії Grand Slam.