УКР
App for android App for apple
Футбол рус
Подобається

Шевченко вже провів два самостійних тренування – Фоменко

28/03/2016
Шевченко вже провів два самостійних тренування – Фоменко

Наставник збірної України Михайло Фоменко розповів про кадрові проблеми і майбутній матч з Уельсом.

"Крім Малишева всі інші готуються до гри з Уельсом. Є певні проблеми у декількох гравців, але, сподіваємося, вже завтра всі будуть повністю готові", – розповів Фоменко.

 

sdfgh

 

"Ми нечасто граємо з представниками цього регіону, колектив у валлійців підібрався хороший. Подивилися кілька їхніх ігор. Збірна Уельсу безпосередньо вийшла до фінальної частини Євро-2016. Команда мало забиває і мало пропускає", – аналізує суперника тренер.

"Завтра вийдуть ті виконавці, які самі повинні собі стовпити місця в основному складі. Хто буде сильніший, той і буде грати", – зазначає тренер.

"Кіпр? Багато основних футболістів були відсутні. Плюс до того, пройшло багато часу з тих пір, як команда збиралася в останній раз. Нам потрібно мати інформацію про те, хто може допомогти нам під час відсутності лідерів. Подивилися в справі і молодь. Все це не могло не позначитися на змісті гри", – прокоментував Фоменко останню гру.

 

"Обов'язки Шевченка? Він провів вже два самостійних тренування. Не може ж людина, яка стільки всього досягла в футболі на високому рівні і має диплом тренера, чогось не розуміти або не вміти. Андрій їздив і дивився за виступами деяких гравців за кордоном. В ту ж Німеччину. Малиновський? Шевченко проаналізує нинішню форму і цього футболіста", – уклав тренер.

Нагадаємо, що товариський матч Україна – Уельс відбудеться 28 березня в Києві на НСК "Олімпійський". У прямому ефірі цей поєдинок покаже ТРК "Україна". Текстову трансляцію проведе сайт Gazeta.ua. Початок матчу – о 21:00.

Нагадаємо, поєдинок з командою Кіпру в Одесі завершився мінімальною перемогою синьо-жовтих з рахунком 1:0.