УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Ще одна країна готує бойкот чемпіонату світу: у Кремлі сказилися

20/03/2018
Ще одна країна готує бойкот чемпіонату світу: у Кремлі сказилися

У Росії буде нікому грати

Міністр закордонних справ Ісландії Гудлейгур Тор Торзарсон заявив, що його країна розглядає можливість бойкоту чемпіонату світу з футболу, який відбудеться у Росії.

"Коли так багато очей прикуто до нас, дуже важливо використовувати можливість представити Ісландію в найкращому світлі. Нам потрібно обговорити цю можливість в уряді і з нашими союзниками. Остаточне рішення поки що не прийнято. Ми все ще обговорюємо", – сказав ісландський політик.

Зазначимо, що Ісландія може бойкотувати ЧМ-2018 в знак солідарності з англійцями. Британська збірна може не поїхати на Мундіаль, якщо доведуть причетність російської влади до отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля.

У Кремлі вже висловились щодо можливого бойкоту ісландцями чемпіонату світу. Голова комітету Держдуми з фізичної культури, спорту, туризму і у справах молоді Михайло Дегтярьов образливо висловився на адресу чиновників з північної країни.

"Можна тільки поспівчувати ісландським чиновникам, вони б із задоволенням вболівали за свою збірну. Сумно, що Ісландію втягують в інформаційну і політичну війну проти Росії в якості витратного матеріалу. Хотілося б побажати владі Ісландії при прийнятті рішень керуватися своїми, а не чужими національними інтересами", – сказав Дегтярьов.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Борис Джонсон заявив, що Велика Британія може бойкотувати чемпіонат світу з футболу 2018 року, який проходитиме на Росії влітку, якщо причетність Кремля до отруєння колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля буде доведено.

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей під час виступу перед депутатами парламенту прокоментувала висловлювання глави МЗС Бориса Джонсона країни з приводу чемпіонату світу-2018 в Росії.

Чемпіонат світу пройде в Росії з 14 червня по 15 липня. Матчі світової першості будуть зіграні на 12 стадіонах в 11 містах Росії: Москві, Санкт-Петербурзі, Самарі, Саранську, Ростові-на-Дону, Сочі, Казані, Калінінграді, Волгограді, Нижньому Новгороді і Єкатеринбурзі.