УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Щоб діти були у спокої: ще один український футболіст хоче змінити громадянство

17/04/2018
Щоб діти були у спокої: ще один український футболіст хоче змінити громадянство

Олександр Нойок почувається комфортно у Білорусі

Колишній капітан молодіжної збірної України Олександр Нойок грає за мінське Динамо з 2016 року. 25-річний футболіст комфортно почувається у Білорусі та не виключає можливості змінити громадянство.

"Не знаю, як воно далі буде, але я хочу, щоб мої майбутні діти жили і росли тут: в спокої, в такій хорошій атмосфері. Такі думки… Був і є варіант з приводу громадянства. Ви знаєте, я його ні в жодному разі не відкидаю, але все-таки хотілося б вірити в свої сили і в те, що я можу потрапити в національну збірну України і зіграти там. Як воно складеться, я не знаю, тому цей варіант точно відкидати не можна", – розповів Нойок в інтерв'ю "Прессбол".

Український півзахисник пригадав, як переїхав до Мінська та чим саме йому сподобалась столиця Білорусі.

"Я приїхав до Мінська, і тут все здалося спокійно, розмірено. Це мені сподобалося одразу. Пожив спочатку – місто і країна шалено сподобалися. Менталітет такий, всі люди добрі. Поставив собі за мету купити житло в Мінську і залишитися тут жити. Згодом заробив, купив квартиру, зробив ремонт – і зрозумів, що, напевно, своє життя я зв'яжу з Мінськом, сто відсотків", – додав Олександр.

Олександр Нойок є вихованцем донецького Шахтаря, але за основну команду "гірників" він не провів жодного матчу. В Україні футболіст захищав кольори харківського Металіста, донецького Металурга та ужгородської Говерли.

Нагадаємо, уродженець Волині Тарас Романчук виступає за польську Ягеллонію. Нещодавно він відмовився від українського громадянства, отримав польський паспорт та встиг дебютувати за нову національну збірну.

"Перша думка була – не вірю, що це можливо. Пережив легкий шок. Але потім до мене прийшло усвідомлення, що мені це вдалося. Дуже радий, що отримав виклик у збірну Польщі. Бабуся народилася в Польщі, а під час війни виїхала в Україну. В 14-15 років дізнався від мами, що бабуся родом з Польщі", – розповідав футболіст.

В Україні Романчук не встиг пограти на професійному рівні. За Ягеллонію він виступає з 2014 року.