26/10/2015

На восьмому, передостанньому, етапі серії "Гран-прі" зі стрибків у воду в Куала-Лумпурі наші спортсмени вибороли "золото" і п'ять бронзових нагород

im578x383-nedo

Анастасія Недобіга стала чемпіонкою на 3-метровому трампліні – 321,25 бала.

Компанію їй на п'єдесталі пошани склала Вікторія Кесарь, яка пропустивши вперед китаянку, показала третій результат в цій дисципліні –  296,00.

У синхроні дівчата теж стали третіми – 280,95, поступившись китаянкам (304,50) та малазійкам (288,75).

У синхронних стрибках з вишки Влада Таценко та Ганна Красношлик піднялися на третю сходинку подіуму – 273,33.

Серед чоловіків бронзовим призером на 3-метровому трамліні став Олег Колодій – 428,80, якого випередили китайський (476,60) та малазійський спортсмени (436,10).

Колодій та Недобіга в запеклій боротьбі фінішували на "бронзовій" позиції і в змаганнях змішаних дуетів на трампліні – 287,28. Срібним призерам – господарям турніру – вони програли зовсім трохи – 42 сотих бала.