УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Сім кілограмів срібла: представлений трофей Ліги націй

24/01/2018
Сім кілограмів срібла: представлений трофей Ліги націй

Сьогодні, 24 січня, в швейцарській Лозанні відбулося жеребкування групової стадії Ліги націй – нового турніру УЄФА для збірних. Він покликаний замінити більшість товариських матчів, а також дозволить завоювати додаткову путівку на Євро-2020.

Збірна України зіграє в Лізі B. Суперниками нашої національної команди на даному етапі стали команди Чехії та Словаччини. Перші матчі турніру пройдуть у вересні, останні – в листопаді.

На жеребкуванні був присутній головний тренер збірної України Андрій Шевченко, який напередодні заявив, що у нього немає переваг по суперникам.

Напередодні жеребкування був представлений трофей, який буде вручатися переможцеві турніру.

Кубок виявився прапором, який елегантно спускається навколо флагштока. Він уособлює всі 55 національних асоціацій УЄФА. Трофей виконаний зі срібла, на яке з внутрішньої сторони нанесені кольори турніру. Відображення цих квітів на срібній поверхні надає нагороді унікальний вид. Вага трофея становить 7,6 кілограма, висота – 71 сантиметр.

Нагадаємо, що в Лізі націй буде розіграно чотири путівки на Євро-2020. Також сало відомо, що матч відкриття Євро-2020 пройде в Римі.