Син Міхаеля Шумахера завоював перемогу

03/10/2016

Син семиразового чемпіона Формули-1 Міхаеля Шумахера Мік Шумахер виграв заключну гонку сезону 2016 німецької серії Формули-4, принісши перемогу своїй команді Prema Powerteam в загальному заліку турніру, повідомляє Корупція.Спорт.

У неділю 17-річний Шумахер здобув перемогу в гонці на трасі в Хоккенхаймі, яка стала для нього п'ятою в сезоні. У заліку пілотів німець зайняв друге місце з 322 очками слідом за австралійцем Джоуї Моусоном (374), зате його перемога в Хоккенхаймі дозволила його команді обігнати голландську "стайню" Van Amersfoort Racing на 4,5 очка.

Також Шумахер-молодший продовжує виступати в італійській серії Формули-4 і перед заключними трьома гонками сезону, які пройдуть в кінці жовтня в Монці, зберігає шанси на титул, відстаючи від лідируючого аргентинця Маркоса Зіберта на 25 очок.