УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Стаховський на Вімблдоні впевнено йде вперед

30/06/2018
Стаховський на Вімблдоні впевнено йде вперед


Український тенісист Сергій Стаховський обіграв італійця Андреаса Сеппі 6:3, 6:3 у виставковому матчі перед стартом на Вімблдонському турнірі. 

Стаховський зумів впоратися з суперником, перемігши в кожній з партій з однаковим рахунком – 6:3.

Сергій Стаховський спочатку мав провести виставковий матч проти австралійця Танасі Коккінакіса, але організатори змінили розклад і українцеві довелося зіграти проти італійця Андреаса Сеппі.

Нагадаємо, Сергій Стаховський став переможцем турніру в Ілклі, що гарантувало йому місце в основній сітці Вімблдону. В першому раунді Вімблдону, який стартує 2 липня, він зіграє з португальцем Жоао Соузою.

Довідка: 

Сергій Едуардович Стаховський (*6 січня 1986, Київ) — український тенісист-професіонал. Володар чотирьох титулів АТР в одиночному розряді та трьох титулів ATP у парному розряді.

У серпні 2014 року, повертаючись із США, привіз вісім бронежилетів, балаклави та іншу амуніцію для бійців із зони АТО. Митники певний час намагалися його не пропустити. Після того виставив на аукціон ракетку з персональним автографом й 5 наборів струн для ракетки й обмотку для ручки — гроші мають піти на підтримку української армії. Регулярно допомагає волонтерській організації «Повернись живим»