УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Стало відомо, чи продовжить Виконком Федерації футболу України контракт з Андрієм Шевченком

22/07/2018
Стало відомо, чи продовжить Виконком Федерації футболу України контракт з Андрієм Шевченком

На засіданні Виконкому Федерації футболу України прийняли рішення продовжити контракт із головним тренером національної збірної Андрієм Шевченком і тренерським штабом.

Як повідомляє офіційний сайт ФФУ, контракти з головним тренером національної збірної України з футболу Андрієм Шевченком і тренерами команди Андреа Мальдерою, Мауро Тассотті та Педро Луїсом Яро Регуеро продовжено з 31 липня 2018 року до липня 2020 року.

Окрім того, Виконком ФФУ поставив перед тренерським штабом національної збірної України завдання вийти до фінальної частини чемпіонату Європи-2020.

Андрій Шевченко очолив національну команду влітку 2016 року з правом продовження угоди ще на 2 роки, замінивши на посаді Михайла Фоменка.

Під керівництвом Шевченка збірна України заняла 3 місце у відбірковій групі до ЧС-2018, пропустивши вперед збірні Хорватії та Ісландії.

Андрій Шевченко є найкращим бомбардиром в історії української збірної – на його рахунку 48 голів. Кар'єру тренера він почав в 2016 році, з 15 липня 2016 року тренує збірну України.
 

Раніше повідомлялося, що Рауль Ріанчо покинув пост асистента наставника збірної України Андрія Шевченка та увійшов до тренерського штабу московського Спартака.