УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Стало відомо, хто виступатиме проти Еліни Світоліної у першому колі турніру категорії “Великого Шлема”

11/01/2019
Стало відомо, хто виступатиме проти Еліни Світоліної у першому колі турніру категорії “Великого Шлема”

Українська тенісистка Еліна Світоліна дізналася суперницю у першому колі турніру категорії "Великого Шлема" Australian Open в Мельбурні.

Еліна Світоліна – професійна українська тенісистка, семимильними кроками йде на підкорення тенісного Олімпу: станом на березень 2018 го входила до першої п'ятірки рейтингу Жіночої тенісної асоціації. 

На сторінці в «Фейсбуці» спортсменку називають талановитої дочкою Одеси-мами і кращим гравцем в світі.  Шанувальникам подобається рішучість Еліни і позитивний настрій на кожен матч.

Найперший переможний турнір Еліни – змагання, що входять в цикл ITF в Харкові в жовтні 2008-го, на яких дівчина повалила співвітчизницю Валентину Івахненко.

Серйозна спортивна біографія Еліни Світоліної почалася з перемоги на юніорському чемпіонаті Франції в 2010-м.  Через пару років вже виступала за прапор України на Кубку Федерації, дебютувала в Відкритому чемпіонаті США, вийшла в фінал юніорського Вімблдону.

Стартовий матч, який відбудеться 15-го січня, Світоліна проведе проти 26-річної Вікторії Голубіч із Швейцарії, яка потрапила в основну сітку змагань через кваліфікацію і займає 104-те місце в світовому рейтингу.

Тенісистки ще жодного разу не зустрічалися між собою в WTA-турі.