Стовідсотковий результат: Українські хокеїстки здобули право виступати на чемпіонаті світу-2019

18/01/2019

Українські спортсменки виступлять в Дивізіоні II В світової першості з хокею.

Зі стовідсотковим результатом закінчила відбір до Дивізіону II В чемпіонату світу жіноча збірна України з хокею. Сьогодні в заключному поєдинку українська команда обіграла хокейну збірну Гонконгу з рахунком 5: 2 (2: 1, 3: 1, 0: 0).

У першому періоді українки швидко відкрили рахунок, а перед перервою і подвоїли перевагу, але швидко пропустили і самі. У другій двадцятихвилинці Гонконгу вдалося зрівняти рахунок, але це тільки заохотило українських дівчат, які ще до перерви закинули тричі. Як виявилося, вже за підсумками 40 хвилин було встановлено остаточний рахунок матчу.

Шайби у нас закидали – Єлизавета Рябкіна (дві), Діана Ковтун, Інна Козуб та Юлія Добровольська.

Таким чином, українки виграли кваліфікацію і в наступному сезоні виступлять в групі В другого дивізіону.

Наші потенційні суперники – Тайвань, Хорватія, Ісландія, Нова Зеландія, Румунія і Туреччина. Остаточний склад учасників Дивізіону II В визначитися в квітні.