УКР
App for android App for apple
Мотивация-old
Подобається

Суперліга знову на межі зникнення. Суддівський колапс

24/03/2015
Суперліга знову на межі зникнення. Суддівський колапс

orig_256315

Суперліга давно вже перестала боротися за виживання в глобальному масштабі і сконцентрувалася на тому, щоб проіснувати до кінця поточного сезону.

Локальними проблемами окремо взятих клубів вже нікого не здивуєш, але все ускладнюється ще й серйозним недовірою з боку одних клубів до інших. Хтось не робить проплату, так як нічим, а хтось обіцяє зробити це лише тоді, коли зроблять інші.

До цих пір цілий ряд клубів не виплатив внески Суперлізі, що тягне за собою неможливість останньої покривати необхідні витрати. До таких в першу чергу варто віднести оплату роботи суддів, які вже не перший місяць працюють харчуючись лише надією на те, що коли-небудь з ними розрахуються.

Ситуація загострилася настільки, що найближчим часом ми можемо зіткнутися з масовою відмовою суддів обслуговувати поєдинки Суперліги. 

Директор Суперліги Володимир Поплавський не приховує складність ситуації і говорить про те, що зараз йде боротьба за виживання в конкретно взятому сезоні. Не виключається навіть можливість зміни формату проведення чемпіонату, якщо це допоможе клубам дотягнути до кінця.

Все йде до того, що Суперліга, в тому форматі в якому ми спостерігали її останні роки, доживає останні дні. Уже в найближче міжсезоння всі гравці, які зможуть це зробити, постараються працевлаштуватися за кордоном, а ситуація з вітчизняним баскетболом стане здорово нагадувати кінець 90-х. Фактично, наш баскетбол отримає ще один шанс на глобальне перезавантаження, а відчувати себе відносно комфортно будуть лише ті, хто займався і вкладався в дитячий баскетбол.

 

Джерело: korupciya. sport