УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Суперник Ярмоленка: олімпійський чемпіон Абраменко поділився дитячою мрією

22/03/2018
Суперник Ярмоленка: олімпійський чемпіон Абраменко поділився дитячою мрією

Олександр Абраменко став олімпійським чемпіоном з фристайлу

29-річний Олександр Абраменко, олімпійський чемпіон з фристайлу, зізнався, за яку футбольну команду хотів би зіграти. Про це він розповів в інтерв'ю виданню Спорт-Экспресс в Украине.

"У дитинстві мріяв бути машиністом. Мені дуже подобалися поїзди, любив ними гратися. В любов з першого погляду вірю. Навіть з півпогляду вірю. У нас із Сашею (дівчина Абраменка Олександра Орлова, яка виступає за збірну Росії у фристайлі – ред.). І ось ми вже два роки разом.

Кого хотів би зіграти? Позицію нападника, а за кого зіграв би? Якщо серед збірних вибирати, то, напевно, за Бразилію, а серед клубів… нехай буде Баварія", – розповів Абраменко.

Нагадаємо, Національний олімпійський комітет України визнав Олександра Абраменка найкращим спортсменом лютого. Старший тренер збірної України з фрістайлу Енвер Аблаєв став найкращим тренером лютого.

Відзначається, що Абраменко не тільки здобув перше олімпійське золото в історії вітчизняного фристайлу, а й став першим Олімпійським чемпіоном серед чоловіків за часи виступів української олімпійської збірної Незалежної України.

Нагадаємо, Олександр Абраменко приніс єдину золоту медаль Олімпійських ігор, що дозволило Україні зайняти 21-у сходинку в загальному медальному заліку. Абраменко отримає за медаль 125 тисяч доларів.