Світоліна не змогла подолати стартове коло

03/07/2018

Українська тенісистка не змогла подолати перший раунд Вімблдону.

У 1/64 фіналу Еліна Світоліна під 5-м номером поступилася німкені Тетяні Марії – 6:7 (3:7), 6:4, 1:6, інформує "Еспресо".

ПОПУЛЯРНЕ: Анонс матчу 1/8 фіналу ЧС-2018: Швеція – Швейцарія

У першому сеті українка поступалася 1:5, потім виграла 5 геймів поспіль та повела 6:5, але зазнала невдачі на тайбрейку. У другій партії Світоліній вдалося зробити брейк і зрівняти рахунок. Проте, у вирішальному сеті партії українка знову виявилася слабшою та вперше з 2014 року не змогла подолати стартовий раунд на турнірі Великого Шолому.

Припинила боротьбу на Вімблдоні й українка Катерина Бондаренко, яка у першому раунді програла чешці Луції Шафаржовій – 4:6, 4:6. Зате вийшла до 1/32 фіналу наша Леся Цуренко, яка перемогла угорку Тімі Бабош – 7:5, 6:2.

Нагадаємо, на початку червня Світоліна отримала wild card на турнір у Бірмінгемію.

Четверта ракетка світу забула заявитися на турнір в Бірмінгемі, однак організатори заходу пішли назустріч українці.

"Я так рада можливості знову приїхати в Бірмінгем! Це ідеальне місце для проведення матчів на траві напередодні Wimbledon. До того ж склад учасниць в цьому році буде дуже сильним, і я розумію, що конкуренція буде серйозною. Я рада стати учасницею турніру", – сказала Світоліна.

Після поразки від румунки Міхаели Бузарнеску в третьому колі Roland Garros українка зізналася, що забула заявитися на турнір в Бірмінгемі, нагадує видання "Великий теніс України".