УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Світоліній і Ястремській доведеться зіграти за Україну в 2020-му заради Олімпіади

08/02/2019
Світоліній і Ястремській доведеться зіграти за Україну в 2020-му заради Олімпіади

Еліні Світоліній і Даяні Ястремській доведеться зіграти в 2020 році у матчах першої групи Євро-африканської зони Кубка Федерації заради того, щоб потрапити на Олімпійські ігри в Токіо.

Для попадання на Олімпіаду є два критерії:
1. У рейтингу WTA від 8 червня 2020 року бути в топ-56
2. Зіграти певну кількість матчів за збірну під час чотирирічного олімпійського циклу

Другий критерій виконала тільки Леся Цуренко.

Світоліна і Марта Костюк зіграли по два матчі за збірну України, але їм потрібно провести три гри для потрапляння на Олімпіаду.

Для тих, хто два рази зіграє за збірну в регіональній групі передбачена поступка, тому Катерині Козловій і Даяні Ястремській вистачить і одного ще матчу, щоб виконати другий критерій.

Так як Україна провалила завдання перемогти в першій групі Євро-африканської зони Кубка Федерації, то в 2019 році збірна більше не збереться. Щоб українки зіграли більше одного матчу на Кубку Федерації в 2020 році, то потрібно вигравати групу.

Тому Світоліній, Костюк, Ястремській і Козловій в лютому-2020 доведеться зіграти за збірну, щоб зберегти можливість участі на Олімпійських іграх в Токіо. Правда, при цьому Костюк і Козлова поки далекі від виконання першого критерію – потрапити в топ-56 рейтингу WTA.

Рейтинг українських тенісисток в рейтингу WTA на зараз:

7. Еліна Світоліна
24. Леся Цуренко
34. Даяна Ястремська
126. Катерина Козлова
195. Марта Костюк

Вище Костюк в рейтингу знаходяться Ангеліна Калініна і Катаріна Завацька, але у них вже немає шансів зіграти на Олімпіаді, бо не пройдуть за другим критерієм.