УКР
App for android App for apple
Здоровья
Подобається

“Такої любові і підтримки проект ще не бачив”: Що прийшлося пережити найромантичнішій парі “Зважених” і як вони живуть зараз

16/06/2018
“Такої любові і підтримки проект ще не бачив”: Що прийшлося пережити найромантичнішій парі “Зважених” і як вони живуть зараз

Коли мова йде про роботу над собою, в людей це викликає не дуже хороші емоції. Далеко не кожен може змінити щось в собі. Наші звички, протягом багатьох років доходять до автоматизму. Наприклад, люди які курять, вирішивши що прийшов час перестати палити, не можуть кинути швидко, або взагалі протягом усього життя. Та ж проблема у людей, які люблять багато і шкідливо їсти. Це теж звички через які ламаються долі у людей.

Людям з силою волі все ж вдається перевиховати себе, з самого початку. Деякі йдуть на такі програми, як «Зважені та щасливі», на якій допомагають людям скидати зайву вагу. Глядачі, коли дивляться програму як хлопці, які беруть участь в проекті, скидає вагу. Беруть собі в приклад і намагаються потім працювати над собою.

ПОПУЛЯРНЕ:Мессі в люті: він не зміг врятувати свою команду в напруженому матчі проти Ісландії

Однією з найбільш мотивуючої парою були Андрій Марнауз і Марта Карпенко. Вони хороші люди, у яких можна було багато чого запозичити, як і у Андрія, так і у Марти. Андрій, як чоловік, дуже красиво себе показав, він сильно підтримував дівчину в боротьбі з самою собою. Це давало їй багато сил, і звичайно ж це йшло до того, що після зйомок вони побралися.

На проекті вони розкрилися, і розповіли що стало причиною зайвої ваги, і як віра в себе залишила їх. У Карпенко причиною була величезна любов, яка закінчилася дуже не просто. Її коханий був наркоманом, який так і не зміг зав'язати з наркотиками. І помер від виснаження організму. Це стало таким ударом для неї, що просто не виходячи з дому рік, вона набрала 40 кг.

Але з часом все заспокоїлося, вона відійшла і зустріла нового чоловіка, який їй запропонував руку і серце, і вона погодилася. Але щастя було не довгим, на наступний день після весілля, почалося пекло. Її чоловік перетворився в диявола, який її не підтримав, а навпаки пригнічував все. Ще сильним ударом став діагноз – безпліддя. До цього призвів її зайву вагу і відповідно до останньої краплі в спільному житті чоловік.

Вона пішла від нього і потрапила на проект, не з першого разу, а з другого. На проекті вона змогла не тільки позбутися того, заради чого прийшла, а знайти справжнє жіноче щастя.

Її чоловіком став Андрій, у якого доля теж була не проста. Марнауз одружився дуже рано, в 17 років, його коханої була 15-річна Ані. Коли вони одружилися і стали жити в одному будинку до них прийшли сварки і нерозуміння. У їх була дочка, але це не зупинило їх розірвати шлюб. Після чого він став багато пити і їсти.

У нього ще був шлюб з жінкою постарше, який привів його до тієї ж проблеми. Коли його звільнили і він перестав приносити прибуток додому, дружина його не підтримала, а ще більше нагнітати ситуацію. Андрій дійшов до точки кипіння і вирішив, що треба щось кардинально міняти, він пішов на проект. Він привів його до перемоги в особистому житті.

Хоч він не переміг проект, як всі думали, він знайшов більше, ніж було його метою з самого початку.

Після проекту Марнауз зробив пропозиції і вони одружилися. Все так гарно починалося, всі раділи, але вага почала вертатися і не довго роздумуючи, пішли знову на проект, але тільки вже як чоловік і дружина. Причиною ваги стала хвороба Марти, вони не могли мати дитину, якого дуже хотіли. Лікарі давали кілька відсотків того, що Карпенко зможе виносити дитя. На щастя доля до них розгорнулася і вони почули що стануть батьками, після чого Андрій ще дбайливіше ставився до дружини. Час прийшов до родом, і ось як згадує Марта:

Народжувала я за допомогою медикаментозної стимуляції .Коли Мілана народилася і не закричала, я не розуміла, що відбувається. Постійно запитувала, що тримає за руку і ледве стримує емоції Андрія, чому вона не кричить. Чому? !!! Прибігла реанімаційна бригада лікарів і почали реанімувати дитину. Мені її не дали на руки, забрали і забрали. Я не розуміла, що відбувається, все було, як уві сні і не з нами! Андрій втік за бригадою лікарів, я не знаходила собі місця! Через деякий час повернувся з новиною, що малятко закричала, і немає загрози її життю, – ділиться Марина.

Вранці вони дізналися, що з дочкою погані справи і неї набряк головного мозку.

Мілану забрали в дитячу реанімацію. З'ясовувати, хто винен не було часу. Потрібно було рятувати дитину. Ніколи не забуду відчуття того, коли виходиш з пологового будинку без своєї кровинки. Заходячи в квартиру і бачачи порожню дитячу ліжечко, меблі та іграшки – відчуття було таке, наче вирвали серце з грудей! Єдине, що я могла зробити для моєї малої – це зберегти грудне молоко, що я і робила, а ще молилася.

Після того, що вони пережили, коли боролися за життя доньки вдень і вночі, думаю тільки про неї, вони зовсім перестали стежити за своєю вагою. Вага збагнув до неймовірною цифрі в двох 170 і 162 кг.

Сподіваємося, що у подружжя все буде добре і вони стануть здоровими батьками у своєї дочки.