УКР
App for android App for apple
Бокс рус
Подобається

Тайсон Ф’юрі звинуватив Володимира Кличка в боягузтві

15/05/2015
Тайсон Ф’юрі звинуватив Володимира Кличка в боягузтві

a2e7e5414d4d932d3600729c90b23705

Майбутній суперник Володимира Кличка Тайсон Ф'юрі розповів про те, як український боксер відмовився від спарингу з ним.

Ймовірний майбутній суперник українського чемпіона Володимира Кличка британець Тайсон Ф'юрі в інтерв'ю British Boxers пообіцяв рознести Володимира на шматочки. Також Ф'юрі розповів, що під час відвідин ним тренувального табору Кличка в кінці 2010 року він пропонував Володимиру поспарингувати, але той відмовився, оскільки готувався до бою з менш габаритним Дереком Чісорою.

"Якщо мені вдасться дістатися до Володимира, я рознесу його на шматочки. Він слабак, він побоявся б спарингувати навіть з власною тінню. Я вже надів шолом і сказав йому: "Давай спарингувати".

А він сказав мені, що спарингує тільки з маленькими дітьми, тому що він планував битися з Дереком Чісорою. І він боявся Чісору!

Я сказав йому: "Я можу побити Дерека Чісору, не кажучи вже про тебе", і через кілька місяців я побив Чісору ", – сказав Ф'юрі.

Нагадаємо, Володимир Кличко за очками переміг Брайанта Дженнінгса в бою, який відбувся 25 квітня на відомій спортивній арені Нью-Йорка Медісон Сквер Гарден.

Наступним суперником Володимира може стати британець Тайсон Ф'юрі, який є обов'язковим претендентом за версією WBO. Бій може відбутися в Німеччині в жовтні.

 

Джерело: Корупція.спорт