Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple

Тайсон Ф’юрі: “Бій проти Джошуа буде найлегшим для мене”

18/05/2017
Тайсон Ф’юрі: “Бій проти Джошуа буде найлегшим для мене”


Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі Тайсон Ф'юрі в черговий раз заявив, що бій з Джошуа був би для нього найпростішим у кар'єрі, оскільки у Ентоні, на його думку, занадто мало боксерських навичок і занадто багато м'язів.


"Якби я міг спроектувати суперника для себе, то це був би Ентоні Джошуа. Здоровий важкоатлет, який намагається влучити одним потужним ударом. Просто мрія для боксера. Адже вам не потрібно змушувати Джошуа викидати мільйони ударів, щоб у нього закінчився бензин, його м'язи самі по собі споживають стільки енергії, що у нього не залишається сил після чотирьох або п'яти раундів. він настільки великий і м'язистий, що якщо він попрацював кілька раундів, то таку ж кількість раундів він повинен відпочити, щоб повернути можливість продовжувати.


Я без будь-яких сумнівів можу гарантувати, що він – легка робота.

Це буде найлегший бій для мене. Це як силова станція проти швидконогого танцюриста, боєць проти вмілого боксера, хороший хлопець проти хлопця з суперечливою репутацією, велика британська надія Ентоні Джошуа і великий ірландський суперважкоатлет Тайсон Ф'юрі ", – сказав британський боксер.