Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple

Тайсон Ф’юрі не вийде на боксерський ринг в 2016 році

29/09/2016
Тайсон Ф’юрі не вийде на боксерський ринг в 2016 році

Британський боксер планує своє повернення на наступний рік, передає Корупція.Спорт.

Британський чемпіон світу за версіями WBA, WBO і IBO Тайсон Ф'юрі не вийде на боксерський ринг у 2016 році. Про це в інтерв'ю Baylor IC TV Boxing розповів тренер і дядько боксера Пітер Ф'юрі. 


"Наш пріоритет, щоб Тайсон був щасливий на 100 відсотків – в такому стані цей хлопець небезпечний. Я не хочу, щоб він виходив на ринг, допоки не буду впевнений на 100 відсотків, що він став таким, як раніше – психологічно і фізично. Поки це не сталося, найкраще місце для нього – домашній відпочинок", – сказав Пітер Ф'юрі. "Повернення на ринг? Звичайно, це не станеться в цьому році. Ймовірно, це відбудеться на початку наступного року", – додав родич боксера.

Нагадаємо, раніше Ф'юрі вдруге переніс бій з українцем Володимиром Кличком, який мав відбутися 29 жовтня. У британця є кілька днів, щоб обґрунтувати медичні причини перенесення поєдинку. Якщо йому не вдасться це зробити, WBA, WBO та IBO можуть відібрати у нього титули. За словами представників команди Ф'юрі, боксер переживає депресію у зв'язку з потоком ненависті, який на нього обрушився після того, як він став чемпіоном світу.