УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Тенісистка Шарапова виходить заміж: хто став її обранцем

04/04/2018
Тенісистка Шарапова виходить заміж: хто став її обранцем

Тенісистка Марія Шарапова виходить заміж, днями вона була помічена в компанії засновника аукціонного дому Paddle8 Олександра Гілкса

На безіменному пальці екс-першої ракетки світу було помічено кільце, яке преса нарекла обручкою.

Вперше про відносини 30-річної Шарапової і 39-річного Гілкса журналісти довідалися в січні цього року: п’ятикратну переможниця турнірів “Великого шолома” помітили у товаристві британського мільйонера в аеропорту Лос-Анджелеса.

Гілкс є одним з найбільш видних женихів Сполученого Королівства — стан Олександра оцінюється в кілька десятків мільйонів фунтів стерлінгів. 

Нагадаємо,відома російська спортсменка Марія Шарапова назвала несподівану причину, по якій змушена пропускати чемпіонати. Про це вона повідомила у себе на сторінці в соціальної мережі у відповідь на скарги одного з передплатників.

«Зазвичай я не розказую про свої травми, тому що це частина життя професійного спортсмена, і ми просто намагаємося справлятися з ними. В останні місяці мене турбувало ліве передпліччя, за 30 хвилин до початку матчу першого кола турніру в Індіан-Уеллсі мені робили місцевий наркоз на цьому плечі, щоб я могла відіграти зустріч без болю», — зазначила вона.

Більш того, Шарапова розповіла про страшний діагноз лікарів, який вона дізналася перед матчем першого раунду на Індіан-Уелс.

«У мене виявили повітряний міхур в легенях, з-за чого мені заборонили літати протягом трьох тижнів. Якщо ви думаєте, що мені подобається проходити МРТ, КТ, ходити до п’яти різних лікарів і при цьому пропускати один з моїх улюблених турнірів, то ви не праві», — уточнила спортсменка.
 

@MariaSharapova, Alexander Gilkes and Estelle La Porte shopping in the Hamptons in New York City yesterday ?? pic.twitter.com/mREQhLIEVs

@MariaSharapova, Alexander Gilkes and Estelle La Porte shopping in the Hamptons in New York City yesterday ?? pic.twitter.com/mREQhLIEVs