Топ-10 кумедних статистичних фактів цього сезону

30/04/2015

Снимок

Часом статистика цікавіша будь-яких матчів. І знає вона все – від дивовижної слабкості «Манчестер Сіті» до «Ліверпуля» і «Володаря Кілець».

Від Мюнхена до Львова ближче, ніж від Донецька до Львова

Унікальна ситуація склалася в протистоянні 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Баварія» – «Шахтар». Німецький клуб грав домашній матч на відстані ближче від домашньої арени «гірників», ніж гостьовий. Розшифровуємо. Від Мюнхена до Львова – 1200 км. А від Донецька до Львова – 1236 км.

«Манчестер Сіті» не може виграти в АПЛ 20 років, поступаючись після першого тайму

Так-так, це правда. «Городяни» не здатні перемагати, якщо програють після першого тайму. 0: 1, 1: 2, 2: 3 – бачачи цей результат в перерві, можете сміливо нести гроші на суперника «МС». Принаймні, вибираючи ставку "перемога або нічия». Останній раз «Сіті» святкував вікторію, маючи дефіцит в один м'яч після після першого тайму, 17 квітня 1985 з «Блекберном». Трансформувавши 1: 2 на 3: 2.

«Суонсі» з часів продажу Боні набрав більше очок, ніж «Манчестер Сіті»

У січні валлійська клуб «Суонсі» продав свого провідного форварда Вільфріда Боні за 28 млн. Фунтів. В «Манчестер Сіті». І з тих пір «лебеді», без івуарійця, набрали більше очок, ніж «городяни» з ним. 16 проти 14.

«Куїнз Парк Рейнджерс забивають в гостях так само, як« Баварія »і« Севілья »

Ось як. І це при тому, що «Рейнджерс» огидно виступають в гостях. Гірше за всіх в АПЛ. Але все одно забивають на виїзді. Ось уже в дев'яти матчах поспіль. Показник такий же, як, наприклад, у «Баварії» та «Севільї».

Суха серія «Ліверпуля» тривала довше, ніж трилогія «Володар Кілець»
«Ліверпуль» у цьому сезоні встановив унікальне досягнення. Мерсисайдці не пропускали на виїзді 7 годин і 19 хвилин. Це довше, ніж … триває трилогія «Володар Кілець».

У Майкла Керріка буде найдовша кар'єра в історії збірної Англії

Якщо він зіграє на Євро-2016. У будь-якому випадку Майкл виступає за національну команду вже 14 років, з 2001 року. І це при тому, що на великих турнірах хавбек зіграв у … одному матчі. Проте показує дивовижне довголіття в збірній Англії.

Балотеллі забив стільки ж, скільки захисник «КПР»

Якого звуть Клінт. Але не Іствуд, а Хілл. Тобто 1 гол. Шістандцятимільйонний трансфер «Ліверпуля», «топ-форвард» і «особливий гравець» (визнання Роджерса) явно не вписався у гру мерсисайдців. І забиває рідко.

Агуеро не забивав 564 хвилини

Навіть у великих форвардів бувають проблеми. На футбольному полі. Так, фантастичний страйкер «Манчестер Сіті», який оформив 19 голів в 20 іграх першої половини сезону, нещодавно ніяк не міг забити. Аж 564 хвилини. Перервавши свою серію лише на «Олд Траффорд» у поєдинку проти «МЮ».

Тільки Мессі в 2015 році віддав в Європі більше передач, ніж …

Метт Філліпс з «КПР». Так-так, знову ця команда в нашому списку. Вінгер англійського клубу, не завжди потрапляв до складу в минулому році, в цьому постійно конструює атаки партнерів.

І вже примудрився віддати 7 гольових передач. Це другий показник в нинішньому календарному році. Вище тільки зірки. Вірніше, зірка – Ліонель Мессі.

Еррера не вміє промахуватися по воротах

На іспанця в «МЮ» великі надії. Ось він, шикарний диспетчер, нова креативна сила «Юнайтед». Але у манкуніанця є ще один, вражаючий плюс. Андер завжди б'є … по воротах. Відсоток його потрапляння у ворота – 100. На місці воротарів АПЛ варто задуматися. І ніколи не відволікатися, коли на ударній позиції Андер Ерерра.

Джерело: Korupciya.sport