google play market apple app store закритиX
УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Тренер Вереса розповів, як ледь не загинув від удару в скроню

12/09/2017
Тренер Вереса розповів, як ледь не загинув від удару в скроню


оловний тренер рівненського Вересу, який у 8-му турі Прем'єр-ліги розгромив Карпати у Львові – 6:1, Юрій Вірт розповів про найжахливішу травму у кар'єрі футболіста.

"Пригадується випадок, коли донецький Металург приїхав в Овідіополь на матч Кубка України. Я кинувся на вихід і отримав сильний удар у скроню. Трохи вище або нижче – мене б винесли ногами вперед. Досі цей страшний епізод прокручується в голові. Загалом же я не боявся виходити з воріт.
Ще згадую історію із тренування при Віктору Прокопенку. 

Вдома розрізав гарбуз і поранив руку. Приходжу на тренування. "Якщо ти не можеш на воротах, то потренуйся в полі", – каже Віктор Євгенович. Граємо у футбол. Нейтральний м’яч. До нього одночасно кинулися я і Тимощук. Від зіткнення м'яч підлетів вертикально. "Спокійніше граємо!" – злякався Прокопенко. А Валерій Яремченко тільки посміявся: "Одразу помітно, що це два "бандери" – ніколи не поступляться!"

Моя найтиповіша професійна травма? Подивіться на мої пальці – усі криві. Найбільше постраждали мізинці. Коли ти ловиш м’яч, який йде низом, то часто вигинаєш мізинець об газон. Але пальці – це не найбільша проблема. Моя головна біда – коліна. 

Я порвав зв'язки. Коли грали з Таврією, невдало приземлився і надірвав. Залишився на полі – і через хвилин 10 розірвав повністю. Мучився із тим правим коліном до кінця кар'єри", – цитує відомого в минулому українського голкіпера Футбол 24.