УКР
App for android App for apple

“Це новий етап мого життя, і я йому дуже радий”: Денис Берінчика розповів, навіщо тепер виходить на ринг

04/09/2018
“Це новий етап мого життя, і я йому дуже радий”: Денис Берінчика розповів, навіщо тепер виходить на ринг

Відомий український боксер тепер виходить на ринг не тільки заради слави, а й для сім'ї.

16 грудня віце-чемпіон світу і Олімпіади-2012, непереможний в професійному рингу Денис Беринчик (7 перемог, з них 4 нокаутом) побореться за свій перший титул серед профі – WBO Oriental – в бою проти філіппінця Аллана Валлеспіна.

Напередодні поєдинку 29-річний боксер розповів "КП" в Україні "про підготовку, а також познайомив з родиною – дружиною Ліаною і однорічною дочкою Мадіна.

"Дружина і Усик – частина BerinchikTeam"
– Те, що на кону пояс, – це дуже відповідально, – каже Беринчик. – Ти кожен день встаєш і йдеш на тренування з великими силами, тому що розумієш, що йдеш до титулу. Є можливість бути в топ-15 кращих боксерів планети вже офіційно. А там все можливо. Адже №1 рейтингу, цілком можливо, захоче боксувати і з №15, а значить, у мене буде можливість поборотися за титул чемпіона світу. Я до цього готовий, мені дозволяє майстерність, дозволяє здоров'я. Я на піку своїх можливостей.

– Олександр Усик знову буде у вас в першому ряду? Ми почуємо його підказки, як краще бити?

– Так, Саша якраз приїде з Буковеля, у нього закінчується тренувальний збір, і він буде поруч зі мною. Він часто буває на тренуваннях, і він знає, що мені підказати, знає, що я можу виконати напрацьовані комбінації, серії. Він бачить з боку помилки – і мої, і суперника.

– Денис, як змінився ваш графік і ваше життя з появою дочки?

– Роки беруть своє, в 2018-му мені буде 30, і я вже знаю, що для мене важливо в житті. Батьківство – це новий етап мого життя, і я йому дуже радий. Так, доводиться довго не бути вдома через зборів, тому що графік щільний, але я намагаюся кожну вільну хвилину проводити з сім'єю. Ліана все це розуміє. Адже зараз я працюю на себе, на те, щоб моє прізвище знали, і це і для неї також. У нас є бабусі і дідусі в Києві, які допомагають з донькою, і я радий, що все так складається.

– Для вас важливо, щоб дружина і дочка вас підтримували і були поруч?

– Доню, звичайно, буде спати, коли я буду боксувати, а Ліана частенько бере участь у спільній нашій роботі. Вона і мій дієтолог, і стежить, щоб я відпочивав, і речі допомагає зібрати, коли потрібно. Вона частина BerinchikTeam.

– Ви переживаєте, коли Ліана в залі?

– У нас якось був випадок, коли я, будучи в рингу, поглядав за тим, як Ліана дивиться бій. Помітив, що вона відволікається, нервує. І я їй після сказав, щоб такого більше не було, – вона повинна пильно дивитися на те, що відбувається в рингу. Адже ми працюємо разом, тому і в цей момент теж повинні бути разом.

"Чоловік був на пологах, але дуже боявся"

– Ліана, як ви познайомилися з Денисом?

– Ми зустрілися в Буковелі. Денис був дуже уважним і відразу сказав мені, що я буду його дружиною. Потім він мені зізнався, що ні в кого не бачив подібного, як у мене. Уже в Києві він знайшов мене, дізнався мій номер телефону у спільних знайомих, довго мене домагався, тому що я з певною обережністю до нього ставилася.

– Ви знали, що Денис – зірка українського боксу?

– Ні, я зовсім не знала, хто він. Хоча він і пояснював мені потім, але для мене це не було перевагою або тим, що б змусило мене звернути на людину увагу. Денис привернув мене тим, що він дуже серйозно ставився до відносин. Він близько року доглядав за мною, просив звернути на нього увагу, він підкорив мене наполегливістю і справжніми чоловічими вчинками. Він вміє робити сюрпризи, знає, як надати фарб звичайного дня, у нього багато ідей, він дуже допитливий, з ним цікаво. Денис показав себе справжнім джентльменом.

– Яким була пропозиція руки і серця?

– Я знаю, що він дуже багато всього придумав. Наприклад, хотів, щоб ми пішли в дельфінарій і до мене припливли дельфіни. Були й інші ідеї, він довго готувався. Але ми дізналися, що я чекаю дитину. Денис був дуже щасливий, носив мене на руках весь день, а потім просто сказав, що хоче, щоб я стала його дружиною. Все було спокійно, без всяких сюрпризів. Але такі моменти запам'ятовуються назавжди.

 

– Який ваш чоловік-боксер в побуті?

– У Дениса енергії дуже багато. Просто так вдома він не може сидіти. Йому потрібно постійно чимось займатися. Таких чоловіків дуже мало. Він запросто може помити за собою посуд, і підлогу помиє, і пропилососити, і при цьому він сам береться за цю роботу, тому що знає, що мені важко, коли я весь день з дитиною. Їсти теж готує. Любить щось зробити і красиво подати, як в ресторані. Знає всі мої смаки, що я люблю, що немає.

– Денис розповідав, що хотів бути на пологах разом з вами. Як вийшло?

– Так, він був, і допомагав мені набагато більше, ніж медсестри, і я довіряла тільки йому. Хоча потім він зізнався, що йому було страшно. Але він чоловік і витримав це все. Він дуже хороший батько. Він знає, що я встаю до доньки ночами, але навіть під час зборів і підготовки до боїв може вранці раніше піднятися – гуляє з нею, переодягають, готує сніданок і навіть подає мені каву в ліжко.

– Звідки таке ім'я для дочки – Мадіна?

– Це давньогрецьке ім'я, яке означає "надає сили". Я не люблю банальні імена, і коли я роздумувала над тим, як могла б назвати своїх дітей, мені нічого не подобалося. А потім, коли я вже була вагітна, зустріла одну дуже красиву і успішну жінку з ім'ям Мадіна і подумала, що саме так я хочу назвати свою дівчинку. І мені здається, це ім'я їй дуже підійшло.

– Як ви вболіваєте за Дениса?

– Я ніколи не цікавилася боксом і до сих пір іноді задаю Денису банальні питання. Але мені важливо, щоб саме він пояснив. Для тих, хто цим ніколи не займався, складно зрозуміти всі нюанси, я навіть не встигаю бачити всі удари, які помічають боксери. Але мені цікаво.

Коли Денис в рингу, то, звичайно, переживання є, але я тримаю їх у собі, тому що якщо буду сильно переживати, то краще взагалі не приходити на бої.

– У день бою Дениса краще не чіпати?

– Так це точно. І ще за тиждень до бою. Людина на дієті, голодний, він постійно злий, доводиться якісь моменти просто пропускати. Це чисто психологічно і морально важко, він налаштовується, готується. Але зате потім, вже після поєдинку, він змінюється, все добре.

До речі
Не дозволяє працювати в поліції
– Ліана, ви продовжуєте вчитися в Академії МВС?

– Так, але зараз вже на заочному відділенні, вчуся в магістратурі, щоб мати можливість будувати кар'єру.

– У родині буде боксер і поліцейський?

– Напевне так. Хоча я не знаю, чи складеться все з кар'єрою поліцейського, але якщо чесно, то дуже хочеться на роботу. Я така кар'єристка, мені подобається щось робити, я люблю бути активною. Хоча Денис говорить, мовляв, працювати не будеш, особливо в цій сфері, спочатку сиди з однією дитиною, потім з іншим. Він вважає, що поліція – це абсолютно не жіноча робота. Йому не хочеться мене відпускати.

\