УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Ці 10 корисних хитрощів виручать жінку в екстреній ситуації! Постараюся запам’ятати … (ФОТО)

24/03/2016
Ці 10 корисних хитрощів виручать жінку в екстреній ситуації! Постараюся запам’ятати … (ФОТО)

Знаючи ці 10 хитрощів, будь-яка жінка буде позбавлена ​​від дратівливих дрібниць. Незручне взуття на підборах, бюстгальтер з випираючою гострою кісточкою, противні катишки на одязі … Навіщо все це терпіти, якщо можна використовувати геніальні жіночі секрети! Передає Корупція.Спорт


Корисні поради для жінок

Піна для гоління – чудовий засіб для виведення плям! Допомагає впоратися з цятками від косметики, томатного соку, масними плямами. Нанеси трохи піни на проблемне місце, злегка потри і прополощи тканину. Блискуче!
 

1

 

За допомогою прищіпки можна компактно скласти навушники і носити їх так, щоб вони не плуталися! Для цієї ж мети можна використовувати невелику шпильку.
 

2

 

Неакуратні кінчики шнурків можна привести в порядок, використовуючи прозорий лак для нігтів.
 

3

 

Відмінна ідея для запобігання появи плям поту на сорочці в спекотні літні дні!
 

4

 

Вшити бюстгальтер в плаття без спинки – геніальне рішення!
 

5

 

Хитра петелька з кнопкою допоможе зафіксувати шлейки нижньої білизни: вони більше не будуть зрадницьки висовуватися і заважати! Зробила так зі своєю тренувальною майкою: дуже зручно.
 

6

 

Ось як можна швидко виправити недолік бюстгальтера! Коли іншої білизни немає під рукою, наприклад, в поїздці, ця порада незамінна …
 

7
 
Звичайна бритва видалить катишки з улюблених речей. Охайний вигляд завжди і всюди!

 

8

 

Так можна розтягнути тісне взуття! Наповни пластикові пакети водою і помісти їх всередину вузької частини, потім постав взуття в морозилку на ніч.
 

9

 

Відмінні поради для прихильниць високих каблуків! Якщо замотати скотчем або пластиром третій і четвертий палець на ногах, тиск на гомілковостопний суглоб під час ходьби на підборах зменшиться. Ходити буде набагато зручніше, а ноги перестануть втомлюватися!
 

10


Якщо надіти тонку капронову шкарпетку на ногу таким чином, відкриті туфлі не будуть натирати. При цьому зовнішній вигляд ніг в туфлях залишиться бездоганним!
 

11

 

Можна пошити подібні подушечки-шкарпетки спеціально для взуття на високих підборах. Ідея на мільйон: туфлі на шпильках залишаться комфортними навіть до кінця вечора!
 

12


Якщо тобі сподобалися ці слушні поради, розкажи про них улюбленим подругам! Справжні жінки завжди знайдуть вихід з будь-якої, навіть в дуже делікатній ситуації …