Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Ця дівчина страждала патологічним ожирінням, але за 9 місяців примудрилася скинути 55 кг! (ФОТО)

24/07/2016
Ця дівчина страждала патологічним ожирінням, але за 9 місяців примудрилася скинути 55 кг! (ФОТО)

Знайомтеся: Кейт Райтер, їй 25 років. Складно повірити, але всього 9 місяців тому вона важила 120 кг!
Ще не так давно типовий сніданок Кейт складався з шоколадного батончика і якогось солодкого енергетика. Протягом дня вона перекушувала бутербродами, а до вечора, як правило, кур'єр з McDonald's привозив їй важкий пакет з двома гамбургерами, картоплею і курячими наггетсами.
як змусити себе схуднути

Нескладно передбачити, що подібні пристрасті в їжі привели до катастрофічних результатів … Щороку Кейт набирала приблизно по 10 кг.
 
Спочатку прибавка в вазі не особливо турбувала молоду жінку, поки не почалися проблеми зі здоров'ям (ноги Кейт стали так набрякати, що вона не могла більше виконувати обов'язки продавця).
як змусити себе схуднути

Як змусити себе схуднути

Саме погіршення здоров'я через ожиріння підштовхнуло дівчину взяти себе в руки. Кейт твердо вирішила відмовитися від шкідливої ​​їжі, яка провокувала появу зайвих кілограмів, і стала підраховувати калорії.
Спочатку вона урізала раціон до 1 200 калорій на добу, але потім активні тренування показали, що краще зупинитися на 2 000. Уже через місяць здорового способу життя вага Кейт впав до 100 кг!
 
Курс інтенсивних тренувань допоміг жінці не тільки інтенсивно худнути, але і уникнути сильного обвисання шкіри. В даний час дівчина виглядає просто фантастично і працює тренером з фітнесу, допомагаючи і іншим людям подолати їх проблеми з вагою.

1 2 3 4