УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Учень Жириновського зробив українським спортсменам дурну пропозицію

14/03/2018
Учень Жириновського зробив українським спортсменам дурну пропозицію

Російський чиновник запропонував українцям переїхати у зв'язку з бойкотом

Голова комітету Держдуми Росії з фізичної культури і спорту Михайло Дегтярьов вважає, що українським спортсменам варто задуматися про переїзд до Росії.

"У нашій країні регулярно проводяться найяскравіші міжнародні змагання світового масштабу. Тому українським спортсменам варто розглянути варіант переїзду в Росію, де у них буде можливість виступати на будь-яких спортивних змаганнях. Думаю, цю ідею підтримають і спонсори з Києва, і всі, хто вважає, що спорт повинен бути поза політикою", – говорить  Дегтярьов.

Михайло Володимирович Дегтярьов народився 10 липня 1981 року в Куйбишеві, РРФСР, СРСР. Був членом Вищої Ради ЛДПР (2013-2017). Є головою Комітету Державної думи VII скликання по фізичній культурі, спорту, туризму і у справах молоді з жовтня 2016 року.

Нагадаємо, міністр молоді та спорту Ігор Жданов підписав наказ про заборону участі національних збірних команд України у спортивних заходах на території Російської Федерації (РФ). Про це повідомляє прес-служба міністерства.

“Сьогодення вимагає від нас рішучих дій. Тому я підписав новий наказ – про те, що у відповідності з нещодавно прийнятим законом України "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях",- українські спортсмени не будуть брати участь в жодних змаганнях, що проходять на території РФ", – підкреслив Ігор Жданов.

Також міністр знову закликав міжнародні федерації не призначати змагань на території країни, де систематично нехтують міжнародним законодавством у сфері спорту, і яка є порушником кодексу ВАДА.

Нагадаємо, міністр спорту України Ігор Жданов заявив, що Федерація біатлону України бойкотуватиме етап Кубка світу в Росії, який відбудеться з 22 по 25 березня.

"Сьогодні мав зустріч із президентом Федерації біатлону України Володимиром Бринзаком. Обговорювали ситуацію, яка склалася навколо проведення останнього етапу Кубку світу з біатлону.

Держава не має права втручатися у діяльність спортивних федерацій, як окремих громадських організацій. Але всі правила мають виключення.

Бо йдеться про країну-агресора, країну, яка систематично нехтує міжнародним законодавством, в тому числі у сфері спорту, не дотримується антидопінгових правил.

Було прийнято спільне рішення – збірна України не буде брати участь у дев`ятому етапі Кубку світу у Тюмені", – написав Жданов у Facebook.