УКР
App for android App for apple
Футбол рус
Подобається

Україна може виграти нашу групу у відборі на Кубок світу — наставник збірної Фінляндії

26/03/2016
Україна може виграти нашу групу у відборі на Кубок світу — наставник збірної Фінляндії

Головний тренер збірної Фінляндії Ханс Бакке високо оцінив перспективи українців у відборі на Кубок світу-2018. У суботу суомі зіграють у Вроцлаві товариський матч проти Польщі. Шведський фахівець оцінює цей спаринг, як частину підготовки до кваліфікації на мундіаль.

"Збірна Польщі — сильний суперник. Нас чекає цікава гра, – заявив Бакке напередодні на прес-конференції. – Виділив би не тільки Роберта Левандовського чи Аркадіуша Міліка. Важливу роль у команді грає Гжегож Крихов'як (одноклубник Євгена Коноплянки). Він проводить чудовий сезон у "Севільї" і знаходиться у хорошій формі".

 

sdfv

 

Бакке очолив збірну Фінляндії 1 січня 2016-го року.

"Ми ведемо підготовку до відбору на Кубок світу. Фінляндія не є фаворитом своєї групи. Наше головне завдання — стабілізувати свою гру і набрати якомога більше очок. У нашій групі нема Іспанії чи Англії. Вона досить рівна і кожне очко буде на вагу золота. Ми граємо з Україною, Хорватією, Туреччиною та Ісландією. Буде дуже важко".

Цікавимося чи Бакке вже почав збирати інформацію про збірну України.

"Ні, я ще не вивчав Україну. Уважно слідкуватиму за командою на Євро-2016. Вважаю, що українці можуть виграти нашу групу. Суперник сильно грає вдома, але мені важко говорити про загальний рівень команди".

Додамо, що Україна зіграє з Фінляндією домашній матч вже цієї осені. За суомі виступає екс-гравець київського "Динамо" Роман Єрьоменко.