Україна-Уельс: розкрито правду про невідомий гол Шевченка

28/03/2018

Під час матчу між Україною і Уельсом синьо-жовтим вдалося вирівняти рахунок тільки в другій половині гри

Так, спершу рахунок відкрив валлієць Джон Хартсон. Він уже на 12-й хвилині зумів закинути м’яч у ворота українців. Після цього синьо-жовті довгий час не могли переломити результат поєдинку.

Звернемо увагу, що в другій половині матчу українцям все-таки вдалося це зробити. Гол створили Василь Кардаш та Андрій Несмачний. Після того, як другий обійшов практично всю захист суперника, він прострілив м’яч Андрію Шевченку, який заніс його в порожні ворота.

Таким чином, поєдинок було закінчено із рахунком 1: 1. Більш того, після цього українці створювали ще кілька небезпечних моментів, проте безуспішно.

Нагадаємо, збірна України з футболу в товариському матчі перемогла команду Японії. Матч, який проходив в бельгійському місті Льєжі, завершився перемогою команди Андрія Шевченка з рахунком 2: 1. Синьо-жовті першими відкрили рахунок. На 21-й хвилині після удару Ракицького з 27-ми метрів м’яч зрикошетив від захисника японської команди і спланував у верхній кут воріт – 0: 1.

Через десять хвилин українці могли збільшити рахунок, але Малиновський не зумів влучити по воротах після ідеальної передачі від Марлоса. Пропустила збірна України, як і в попередній зустрічі з Саудівською Аравією, зі стандарту. Після навісу в штрафну Макіно ударом головою пробив П’ятова – 1: 1.

Нагадуємо також, що головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко розповів про перемогу в товариському матчі і про саму підготовку збірної на прес-конференції після поєдинку з Японією

Шевченко нагадав, що команда перед грою з Саудівською Аравією зібралася вперше за чотири місяці, тому якісь ігрові зв’язки вже були втрачені.

«Нам треба було щось додати в першій грі, і ми додали – трохи пресингу, трохи компактності в середині поля. Після того поєдинку я був незадоволений тим, як ми контролювали гру. Сьогодні це вже виходило набагато краще», – зазначив тренер.