Україна виборола третю поспіль перемогу у відборі на ЧЄ-2019

22/08/2018

На своєму майданчику українські волейболісти виграли у команди Угорщини. У Запоріжжі в середу після того, як жіноча збірна нашої країни зазнала поразки від суперниць з Греції, на майданчик вийшли чоловічі команди України та Угорщини.
Це був матч третього туру відбіркового турніру до чемпіонату Європи 2019 року.

Перша партія пройшла з помітною перевагою підопічних Угіс Крастіньш. Наші хлопці відразу ж показали серйозні наміри на успіх в цьому поєдинку і швидко зуміли відірватися від опонентів на кілька очок. Далі перевага українців тільки зростала і в підсумку стартовий сет завершився з рахунком 25:15 на їхню користь.

А ось спочатку другій партії вже краще грали гості, які повели з різницею в чотири очки 9: 5. Більш того, вони продовжували утримувати свою перевагу майже до самої кінцівки, але тут українцям вдалося вирівняти ситуацію – 19:19. Далі гра проходила в нервовій і напруженій боротьбі аж до рахунку 25:25, і все-таки господарі поля зуміли дотиснути непоступливого суперника – 27:25.

Третій сет спочатку також проходив зі змінним успіхом, а потім українці повели 6: 3, 14: 9. По всьому вже було видно, що свого наші хлопці не упустять. Так воно і сталося – 22:16 і потім 25:19.

Таким чином, збірна України здобула третю перемогу у відборі до Євро-2019 і поки має хороші шанси з першого місця вийти до фінальної частини цього турніру.

Збірна України в цьому матчі грала в такому складі: Олексій Клямар (набрав 4 очки), Дмитро Теременко (7), Владислав Діденко (4), Ян Єрещенко (16), Максим Дрозд (11), Дмитро Віецкій (19), Денис Фомін (ліберо) – стартовий склад. На заміну виходив – Ілля Ковальов (0).

Відбірковий турнір до чемпіонату Європи 2019 року. Чоловіки
Група F. 3 тур. Запоріжжя, Україна)
Україна – Угорщина
3: 0 (25:15, 27:25, 25:19)

Сьогодні ж трохи пізніше в цій же групі проведуть матч команди Македонії та Швейцарії.

Поки ж турнірна таблиця набула такого вил:
1. Україна 3 матчі, 3 перемоги, 8 очок, співвідношення партій 9 – 2
2. Угорщина 3, 1, 2, 3, 5 – 8
3. Македонія 2, 1, 1, 3, 5 – 5
4. Швейцарія 2, 0, 2, 1, 2 – 6

У наступному турі 25 серпня збірна України знову зустрінеться з Угорщиною, але вже на майданчику суперників.