УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Українець в Ювентусі: батько футболіста прояснив ситуацію

22/03/2018
Українець в Ювентусі: батько футболіста прояснив ситуацію

Лунін зосереджений на грі за Зорю

Вчора футбольний агент Іраклій Хведеліані заявив, що 19-річний воротар луганської Зорі Лунін Андрій отримав пропозиції від Ювентуса і Зальцбурга.

Батько футболіста Олексій Лунін прояснив ситуацію у коментарі Tribuna.ua.

"У сина немає контракту з цим агентом. Я єдиний офіційний представник Андрія. І хто б що не говорив, але іншого агента у Андрія немає", – сказав Лунін-старший.

Батько воротаря Зорі також повідомив, що зараз його син зосереджений виключно на виступах за Зорю, але у майбутньому хотів би пограти за команду з топ-5 чемпіонатів.

"У майбутньому ми б хотіли пограти в клубі з чемпіонату топ-5, але на сьогоднішній день Андрій – гравець Зорі, все думки пов'язані з цим клубом, а також збірної України. А що буде далі – поки рано говорити", – додав Олексій Лунін.

Нагадаємо, що взимку Луніним цікавився іспанський Реал Сосьєдад. Можливо, цей трансфер відбудеться наступного літа.

В розмові з італійськими ЗМІ Хведеліані заявив, що Андрій Лунін отримав пропозиції від Ювентуса і Зальцбурга.

"У мене є декілька пропозицій по Андрію, зокрема, від Зальцбурга і Ювентуса. Зоря готова продати воротаря влітку, але тільки у тому випадку, якщо отримає за нього гарну суму. Мінімальна вартість Луніна становить 6 мільйонів євро", — зазначив Хведеліані.

У поточному сезоні Лунін провів за Зорю 28 матчів у всіх турнірах, в яких пропустив 38 м'ячів, 9 разів залишивши свої ворота в недоторканності.