УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Українець виграв медаль літнього ЧС з біатлону

27/08/2018
Українець виграв медаль літнього ЧС з біатлону

Українець фінішував третім у гонці переслідування

У чеському Нове-Мєсто пройшла чоловіча гонка переслідування в рамках літнього чемпіонату світу з біатлону. Два чеських лідера після спринту Міхал Крчмар і Ондржей Моравець, які стартували в одній зв'язці і аж до третього вогневого рубежу рухалися разом, лише нарощуючи перевагу над іншими суперниками. Групу претендентів на "бронзу" очолював Віталій Кільчицький.

Перша кульмінація трапилася на третьому вогневому рубежі, коли, фактично, визначився переможець персьюта. У той час як Моравець методично закривав одну мішень за одною, Крчмар допустив дві помилки і відпустив партнера по команді завойовувати першу на цьому чемпіонаті золоту нагороду – після двох срібних в міксті і спринті. І навіть одне коло штрафу в заключній стійці не завадив Ондржей фінішувати перед рідними трибунами з прапором Чехії.

А ось боротьба за два решта комплекти медалей вийшла захоплюючою і стала справжньою перевіркою на міцність нервів. Перед останньою стрільбою відразу четверо спортсменів підійшли на вогневий рубіж щільною групою: Віталій Кільчицький, який провів всю гонку в числі лідерів, Міхал Крчмар, котрий намагався не засмутити рідні трибуни, а також двоє молодих біатлоністів – австрієць Патрік Якоб і росіянин Микита Поршнев, які прорвалися з другого десятка.

До моменту стрільби цієї групи трибуни вже проводили на останнє коло майбутнього переможця гонки, і завмерли в напрузі … щоб через кілька секунд вибухнути оваціями: Міхал Крчмар виявився єдиним з претендентів на "срібло", хто впорався зі стрільбою на сто відсотків!

А далі – Якоб йде на коло штрафу, а Поршнев і Кільчицький – на два. Проте, австрієць встигає вискочити на дистанцію третім, на п'ять секунд випереджаючи українця. Але не Кільчицького, а Артема Приму, який випірнув з глибини! Досвід і клас нашого спортсмена, що навіть знаходиться лише в середині підготовчого циклу до зимового сезону, набагато вищий, ніж у 22-річного австрійця, і вже до середини кола від переваги Якоба не залишилося і сліду. А ще через кілька сотень метрів Прима зробив вирішальний ривок, після якого і сам австрієць зрозумів і змирився з тим, що остання бронза чемпіонату їде в Україну.