Українець вперше в історії виграв Кубок світу з фрістайлу

21/02/2016

Українець Олександр Абраменко вперше в історії України виграв малий Кубок світу в лижній акробатиці. Друге місце в заліку зайняв білорус Максим Густік, який посів друге місце на домашньому етапі, третє – росіянин Петро Медулич.
На останньому етапі сезону 27-річний Абраменко фінішував п'ятим, невдало виконавши приземлення після складного останнього стрибка. Проте, зароблених за сезон в минулому, 2015 році, очок Олександру вистачило, щоб утримати лідерство в заліку дисципліни, інформує Xsport.

sdf
На шести етапах сезону Абраменко тричі піднімався на подіум – на третє місце в Пекіні 20 грудня і на друге і третє в Дір Веллі, США, два тижні тому.

Нагадаємо, що в минулому році українець виграв малий кришталевий глобус на Кубку світу з біатлону.