Інші види спорту
5

Українець здобув ще два “золота” на чемпіонаті

22/02/2019

Представник тернопільського центру "Інваспорт" став триразовим чемпіоном світу з біатлону та лижних гонок.

Наш земляк 20 та 21 січня виборов ще дві золоті нагороди. Тарас Радь став переможцем біатлонного спринту в класі LW 10 – 12 (сидячі) на дистанції 7,5 км.

А також виборов чемпіонство у індивідуальній гонці на дистанцї 15 км. Нагадаємо, що тренується чемпіон світу під керівництвом Заслуженого тренера України Віктора Федорчака.

Нагадаємо, що з 12 до 20 січня Радь змагався у шведському Естерсунді, де відбуваєтсья другий етап Кубка світу з лижних перегонів та біатлону.

У змаганнях біатлоністів у класі LW 10-12 Тарас Радь виборов третє місце у спринтерській гонці на дистанції 7,5 км.

Також варто нагадати, що Тарас Радь є переможцем Паралімпійських ігор минулого року. Тренується під керівництвом заслуженого тренера України Віктора Федорчака.
 Тарас Радь – наймолодший учасник збірної України. Його життя було заповнене спортом з самого дитинства. А після ампутації ноги спорт став справжнім рятуванням. Йому – всього 18 років, а вже паралімпійський чемпіон.