Українка Еліна Світоліна впевнено вийшла у півфінал турніру в Дубаї

22/02/2019

Знаменита українська тенісистка, "перша ракетка" України Еліна Світоліна впевнено пробилася до півфіналу престижного тенісного турніру в Дубаї (ОАЕ). У чвертьфіналі Еліна перемогла Карлою Суарес Наварро.

Карлою Суарес Наварро – Еліна Світоліна 0:2 (2:6, 3:6)

У шостому геймі матчу Еліні вдалося вперше зробити брейк. Для цього Світоліній знадобилося дві спроби. Згодом Еліна виграла ще два поспіль гейми й записала у свій актив сет – 6:2.

На старті другої партії Еліна відразу програла свою подачу й Наварро повела 2:0, але українка швидко змогла зрівняти рахунок. У середині сету суперниці ще раз обмінялися брейками, після чого Світоліній вдалося вийти вперед – 5:3. У наступному геймі українка подала на матч.

У півфіналі Еліні Світоліній протистоятиме 21-річна швейцарська тенісистка Белінда Бенчіч, яка наразі посідає 45 сходинку рейтингу WTA.

Зазначимо, що Еліна Світоліна впевнено подолала 1/8 фіналу на турнірі в Дубаї (ОАЕ). Українка впевнено обіграла екс-першу ракетку світу Гарбінє Мугурусу.