УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Українка Калініна вибула на старті кваліфікації Вімблдону

26/06/2018
Українка Калініна вибула на старті кваліфікації Вімблдону

Ангеліна Калініна поступилася суперниці, яка нижче в рейтингу на 40 позицій

124 ракетка світу Ангеліна Калініна з України не змогла пробитися в основну сітку третього в році турніру з серії Grand Slam – Wimbledon.

ПОПУЛЯРНЕ: Хачеріді може стати громадянином іншої країни

У стартовому раунді кваліфікації наша тенісистка поступилася 164-й в світі австралійці Прісциллі Хон – 3: 6, 6: 7 (3).

Для суперниць це було друге очне побачення. У попередньому перемогла українка.

У другому раунді кваліфікації Wimbledon Хон зустрінеться з переможницею пари Джеймі Леб (США) – Еліца Костова (Болгарія), які грають в ці хвилини.

Нагадаємо, 24 травня, тодішня 127-ма ракетка світу українка Ангеліна Калініна програла чеській тенісистці Барборі Крейчиковій (рейтинг WTA № 141). Матч, у якому вважалася фавориткою і тим самим втратила нагоду вперше в кар’єрі пробитися до фіналу відбірного турніру відкритого чемпіонату Франції – Roland Garros-2018.

21-річна українка не віддала жодної своєї подачі в першому сеті і завдяки одному брейку виграла його з рахунком 6:3. У другій партії навпаки чужу подачу на самому початку взяла суперниця. Теж не віддавши жодної своєї подачі, Крейчикова вирівняла становище – 6:3.

У вирішальному сеті Барбора зробила брейк у п’ятому геймі і повела 3:2. Так само як і в попередніх двох випадках, єдиний брейк виявився вирішальним – 6:3.