УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Українка Петрова завоювала путівку на Олімпіаду-2018

27/01/2018
Українка Петрова завоювала путівку на Олімпіаду-2018

Українка Тетяна Петрова завоювала олімпійську ліцензію на Ігри-2018 в Пхенчхані, повідомляє група Національного олімпійського комітету в Facebook.

Наша спортсменка представлятиме країну в могуле – дисципліни лижного фрістайлу, яка складається з спуску на гірських лижах по горбистому схилу і виконанні стрибків на трамплінах.

Нагадаємо, що 23 січня в Національній філармонії відбулися урочисті проводи українських спортсменів на Олімпіаду-2018. Очікується, що нашу країну представлять 35 спортсменів в 10 видах спорту.

Перед початком церемонії проводів спортсменів показали форму для офіційних заходів. У ній делегації будуть присутні на прийомах і інших протокольних церемоніях.

А потім було представлено ​​екіпірування українських олімпійців. Кожен спортсмен отримає як діловий костюм для офіційних заходів, так і парадну форму для церемоній відкриття і закриття Ігор. Всього в олімпійському комплекті більше 50 найменувань на всі випадки життя.

Цікаво, що аналітики американської компанії вважають, що Україна завоює одну медаль на Олімпіаді-2018 – в біатлоні. Нашій команді прогнозують "бронзу" в жіночій естафеті.