УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Українка увійшла в 10-ку кращих на ЧС зі сноуборду

05/02/2019
Українка увійшла в 10-ку кращих на ЧС зі сноуборду

Сноубордистка з Ужгорода Аннамарі Данча-Чундак приємно здивувала на чемпіонаті світу в Парк-Сіті (США).

У змаганнях з гігантського паралельного слалом Данча-Чундак в 1/8 фіналу випередила голландку Мішель Деккер і вперше в кар'єрі пробилася до чвертьфіналу світової першості.

На жаль, замахнутися на більше українка не змогла, поступившись в 1/4 фіналу росіянці Наталії Соболєвої.  Проте, шосте місце стало для Данчі-Чундак кращим в кар'єрі і дозволило їй взяти участь у квітковій церемонії.

«Мені дуже сподобалися гонки.  Погода, схил і стан снігу були для мене просто ідеальними.  Хочу тренуватися ще більше і більше, щоб здобути »перемогу», – розповідає Данчі-Чундак.

Шосте місце Аннамарі Данчі-Чундак в Парк-Сіті стало кращим результатом в історії українського сноуборду.

Чемпіонкою світу з паралельного гігантського слалому стала німкеня Селіна Йорг, якої в гонці за золото вдалося випередити кривдницю Аннамарі Данчі-Чундак Наталю Соболєву.

На ЧС-2019 Данча з шостим результатом кваліфікації пробилася до фінальної частини змагань, потім в 1/8 фіналу виграла у Мішель Деккер з Нідерландів і вийшла в топ-8.  В 1/4 фіналу в заїзді з росіянкою Наталією Соболєвої Данча випереджала суперницю, але допустила падіння і зійшла з дистанції, зайнявши підсумкове шосте місце.

Особистий рекорд встановила інша українка 20-річна Олександра Мальована, яка зайняла 24-е місце.  Золото завоювала німкеня Селіна Йорг.