Українки здобули в Москві “золото” міжнародного турніру

07/06/2016

Українки Валентина Давидова і Євгенія Щипкова стали переможницями 1-го етапу чемпіонату EEVZA (Східноєвропейської зональної асоціації), який відбувся у Москві. Це "золото" стало першою нагородою в сезоні на міжнародній арені для українського пляжного волейболу, повідомляє Корупція.Спорт

У 1/8 фіналу, чвертьфіналі та півфіналі турніру суперницями наших співвітчизниць, які представляють Запоріжжя, були виключно росіянки. Цікаво, що упродовж змагань українки на шляху до фіналу не віддали опоненткам жодного сету, інформує офіційний сайт Федерації волейболу України.

Тільки фінал проти пари Макрогузова/Мотрич пройшов дещо за іншим сценарієм. Росіянки виграли першу партію – 21:19. Однак наші зуміли змінити хід зустрічі і здобути вольову перемогу в наступних двох сетах – 21:18, 15:12.

Зазначимо, що Валентина Давидова і Євгенія Щипкова вперше в кар'єрі завоювали титул такого рівня.

Нагадаємо, нещодавно російських волейболісток закидали сміттям у Стамбулі, після чого в Кремлі відмовилися вірити в те, що сталося.