Українська спортсменка переписала історію

24/07/2016

Тетяна Коб буде першою українкою, яка виступатиме на Олімпійських іграх у жіночому боксі.

"Я давно мріяла потрапити на Олімпіаду, — сказала Тетяна Коб ", — Признаюся, що до 2012-го року навіть гадки не мала, що виступатиму на найпрестижнішому турнірі, адже жіночий бокс ніяк не хотіли включати в олімпійську програму. На Ігри у Лондон я не потрапила і чотири роки жила однією надією — завоювати путівку в Ріо-де-Жанейро. На щастя, мені це вдалося.

На турнірі у Туреччині лише троє боксерок отримали ліцензію. У боксі завжди нагороджують чотирьох учасників: чемпіона, срібного призера та двох володарок бронзових медалей.

У Туреччині довелося призначити додатковий бій за щире третє місце. Я його виграла і дуже щаслива". Додамо, що у Ріо-де-Жанейро Тетяна Коб виступить у ваговій категорії до 51-го кілограма.