Українські біатлоністи не змогли дійти до фіналу на змаганнях

14/12/2018

Українські біатлоністи фінішували поза першою 20-ю в спринтерській гонці на другому етапі Кубка світу з біатлону у австрійському Хохфільцені.

Першим до фінішу прибув норвежець Йоханнес Бо, який показав результат 24 хвилини і 49,2 секунди. Для норвежця ця перемога стала 25-ю в кар'єрі. На 8,6 секунд від Бо відстав фрацуз Мартен Фуркад. Третє місце з відставанням на 10,2 секунд зайняв німець Бенедикт Долль.

Відомості про Рекламу у Твіттері та конфіденційність
Найкращий результат серед українців показав Артем Прима, який фінішував 26-им, відставши на 1 хвилину і 19,7 секунд. Дмитро Підручний (+1:30,2) показав 32-ий результат. Сергій Семенов (+3:6,2) фінішував на 90-ій позиції, а Віталій Кільчицький (+3:48,2) прибув лише 102-им.

Напередодні переможницею в спринтерській гонці серед жінок на другому етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені стала італійка Доротея Вірер.

Серед українок найкращою стала Олена Підгрушна, яка фінішувала 27-ю. Віта та Валентина Семеренки, зайняли 53-е та 57-е місця відповідно і зуміли кваліфікуватися в гонку переслідування. Ольга Абрамова стала 62-ю, а Анастасія Меркушина показала лише 68-ий результат.