Українські фехтувальники привезуть додому дві медалі з чемпіонату світу у Франції

14/12/2018

В перший день змагань у нашої збірної – "золото" і "срібло"

Українські спортсмени вибороли дві медалі на чемпіонаті світу з фехтування серед військовослужбовців у Франції.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

“У перший день змагань працівник ЗС України Роман Свічкар завоював “золото“, а прапорщик Ігор Рейзлін – “срібло“”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 46-й чемпіонат світу з фехтування серед військовослужбовців стартував у французькому місті Нансі під егідою СІЗМ (Міжнародна Рада військового спорту).

Участь у змаганнях візьмуть близько 170 спортсменів з 16 країн світу.

Нагадаємо, що в жовтні проходив чемпіонат світу з фехтування у Китаї, де українці брали участь. Обидва українські спортсмени Роман Свічкар і Богдан Нікішин вийшли у півфінал змагань. Нікішин у півфіналі поступився Рубену Лімардо Гаскону з Венесуели (4:7), а Свічкар — Янніку Борелю з Франції (11:15). Як наслідок медалі бронзового ґатунку.

Для обох фехтувальників ця медаль стала першою в кар’єрі в індивідуальному заліку на світовій першості.