УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Українські спортсмени почали боротьбу за олімпійські ліцензії Токіо-2020, отримані перші перемоги

27/07/2018
Українські спортсмени почали боротьбу за олімпійські ліцензії Токіо-2020, отримані перші перемоги

У перший день змагання «Гран-прі» в Загребі українці показали високі результати. Найсильніші дзюдоїсти України Дар'я Білодід (48кг) і Георгій Зантарая (66кг) вийшли у фінали своїх вагових категорій.

Білодід у фіналі зустрічалася з діючою чемпіонкою Європи Іриною Долговою з Росії. Українка активніше вела сутичку, чим змусила суперницю швидко заробити кілька покарань "шидо", що призвело до дострокової перемоги Дар'ї. До речі, на чемпіонаті Європи-2017 Білодід сенсаційно перемогла Долгову, вигравши континентальну першість у 16 років.

Додамо, що в 2018 році Білодід виграла турніри серії Великого шолома в Парижі і в Дюссельдорфі, а також золоті медалі «Гран-прі» в Тунісі та Кубка Європи у словенському Подчетртеку.

Георгій Зантарая, який займав в рейтингу 11-те місце, у боротьбі за золото зустрівся з Флікером Талому з Ізраїлю (3). За півтори хвилини до закінчення сутички ізраїльтянин заробив «ваза-арі», за рахунок якого в результаті і переміг. У Зантараі була можливість провести больовий прийом на руку «дзюдзі-гатамэ», але супернику вдалося цього уникнути.

з 27 по 29 липня в Загребі проходить турнір серії «Гран-прі», на який заявлено 19 українців. Цими змаганнями наші дзюдоїсти почали боротьбу за олімпійські ліцензії Токіо-2020.