УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Українським спортсменам дозволили змагатись у Росії

18/04/2018
Українським спортсменам дозволили змагатись у Росії

Борці з України поїдуть до Каспійська

Асоціація спортивної боротьби України пояснила участь спортсменів нашої збірної на чемпіонаті Європи в Каспійську (Росія). Прес-служба Асоціації опублікувала указ Міністерства молоді та спорту України, який по-новому регламентує участь українських спортсменів у змаганнях на території Росії.

"Наказ від 11 квітня 2018 роки не забороняє українським спортсменам брати участь в міжнародних змаганнях, що проводяться на території Російської Федерації, але забороняє фінансування спортивних заходів за рахунок коштів державного бюджету", – йдеться в заяві на офіційному сайті Асоціації.

Нагадаємо, виконком Асоціації спортивної боротьби України прийняв рішення поновити заявку збірної України на участь в чемпіонаті Європи з боротьби в російському Каспійську.

"З метою участі у континентальному чемпіонаті, мінімізації ризиків, що очікують спортивну боротьбу України внаслідок неучасті у цьому заході, та у відповідності до непохитних принципів Олімпізму, положень Олімпійської хартії та Всесвітньої федерації боротьби UWW", – пояснили на офіційному сайті асоції.

Тепер серед членів збірних команд буде проведено опитування з приводу готовності взяти участь в цьому заході і відповідальності кожного спортсмена і тренера. За результатами опитування буде складена відповідна заявка на участь команд.

Нагадаємо, у березні міністр молоді та спорту Ігор Жданов підписав наказ про заборону участі національних збірних команд України у спортивних заходах на території Росії.

“Сьогодення вимагає від нас рішучих дій. Тому я підписав новий наказ – про те, що у відповідності з нещодавно прийнятим законом України "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях",- українські спортсмени не будуть брати участь в жодних змаганнях, що проходять на території РФ", – підкреслив Ігор Жданов.

Також міністр знову закликав міжнародні федерації не призначати змагань на території країни, де систематично нехтують міжнародним законодавством у сфері спорту, і яка є порушником кодексу ВАДА.