УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Український баскетболіст добився успіху на чемпіонаті НБА

20/06/2018
Український баскетболіст добився успіху на чемпіонаті НБА

21-річний Святослав Михайлюк активно використовує час перед драфтом Національної баскетбольної асоціації (НБА). Уродженець Черкас випустився в цьому році з університету Канзасу, після чого побував на перегляді вже більш ніж в десяти клубах найсильнішої ліги світу, серед них – і чинний чемпіон НБА «Голден Стейт Ворріорс».

«Перегляд пройшов відмінно. Я вважаю, що добре попрацював, показавши свої сильні сторони. Для мене буде честю грати в «Голден Стейт» – чинного чемпіона НБА, однією з кращих команд ліги.

Тут виступають прекрасні гравці, так що я б дуже хотів стати частиною «Ворріорс». Тут уже виступають суперзірки, але я постараюся додати команді енергії при виході на майданчик і буду жорстко діяти в кожній ігровій ситуації.

У мене вже було 16 преддрафтових переглядів. Це досить багато. Але в той же час завдяки цьому мені вдалося подивитися США ", – поділився своїми враженнями баскетболіст напередодні драфту.

Крім Михайлюка, в майбутньому драфті візьмуть участь ще троє українців – Олександр Кобець, який в минулому сезоні виступав за «Черкаські Мавпи», Іссуфу Санон з словенської "Олімпії" і випускник коледжу Вашингтона Богдан Близнюк.